Organizer na kable

Organizer na kable to bardzo przydatne akcesorium, które znacznie ułatwia zachowaniu porządku. Przydaje się zarówno w serwerowni, jak i w domu czy biurze. Umożliwia spięcie ze sobą różnego rodzaju przewodów łączących urządzenia elektryczne i elektroniczne. Zastosowanie organizera pozwala nie tylko poprawić estetykę pomieszczenia, ale także zwiększyć bezpieczeństwo przebywających w nim osób oraz zabezpieczyć kable przed uszkodzeniem. Asortyment naszego sklepu obejmuje duży wybór organizerów na kable, dzięki którym raz na zawsze pozbędziesz się plątaniny przewodów przy szafie serwerowej czy biurku.

Rodzaje organizerów na kable

Organizery na kable przyjmują różne formy. Najprostszą z nich są opaski zaciskowe, czyli popularne trytytki, które umożliwiają ściśnięcie ze sobą kilku przewodów. Często spotyka się rzepy, które bardzo silnie przylegają do kabli, a w przeciwieństwie do opasek mogą być używane wielokrotnie. Poza tym dostępne są organizery przeznaczone do zamontowania w szafie serwerowej – z uchwytami lub otworami do przymocowania opasek zaciskowych czy rzepowych. Przy zakupie organizera warto więc zapoznać się z dostępnymi opcjami i zastanowić się, która z nich będzie najlepsza. Jeśli masz problem z wyborem, napisz lub zadzwoń do nas, a chętnie doradzimy Ci najodpowiedniejszy produkt.

Maskownica do kabli

Maskownica do kabli to przydatne akcesorium pozwalające ukryć nieestetyczne przewody. Przyjmuje postać listwy, najczęściej wykonanej z aluminium lub PVC, która stanowi przestrzeń do ukrycia kabli. Jednocześnie pozwala zabezpieczyć je przed uszkodzeniami oraz zapewnia bezpieczeństwo osobom poruszającym się i przebywającym w pomieszczeniu. Dzięki temu pełni zarówno funkcję estetyczną, jak i praktyczną. Maskownice do kabli występują w dwóch wersjach: ściennej i podłogowej. Niezależnie od rodzaju charakteryzują się łatwym montażem oraz możliwością bezproblemowego dołożenia lub wyjęcia przewodów. Jeżeli maskownica jest za długa, można ją skrócić do pożądanej długości.

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password