Moduł keystone RJ-45

Moduł keystone RJ-45 przeznaczony jest do budowy gniazd abonenckich oraz punktów krosowych w instalacjach wewnętrznych, poziomych i pionowych sieci teleinformatycznych. W naszej ofercie znajdziesz ekranowane i nieekranowane moduły keystone RJ-45 pochodzące od uznanych producentów, firm CobiCabling, Siemon i Excel. Dostępne są one w różnych kategoriach (5e, 6 i 6A) w wersji z samozamykającą osłoną przeciwkurczową chroniącą piny przed zabrudzeniami oraz bez osłony. Przystosowane są do montażu beznarzędziowego, dzięki czemu ich instalacja przebiega szybko i sprawnie. Oferowane moduły keystone RJ-45 pasują do całej gamy osprzętu firmy CobiCabling: patch paneli, adapterów do gniazd i koryt kablowych oraz puszek podłogowych.

Wtyki RJ-45

W naszym sklepie dostępne są wtyki RJ-45, które po połączeniu z kablem umożliwiają podłączenie dowolnego urządzenia wyposażonego w złącze Ethernet. Po ułożeniu żył w prowadnicach zatrzaskuje się obudowę. Nasza oferta obejmuje wtyki RJ-45 kategorii 5e, 6 i 6A w wersjach ekranowanej i nieekranowanej, które są zgodne z wymaganiami norm PN-EN 50173, ISO/IEC 11801 oraz ANSI/TIA-568-C.0, C.1 i C.2. Ich typowe zastosowania to sieci 1000Base-T oraz 10GBase-T. Nadają się one do instalacji z kablami najwyższych kategorii o grubych żyłach. Można za ich pomocą podłączać kable o średnicach od 26 do 23AWG. Montaż wtyków jest szybki i nie wymaga stosowania żadnych narzędzi.

Rozdzielacze RJ-45

Nasza oferta obejmuje także rozdzielacze RJ-45, które umożliwiają podłączenie kilku urządzeń przy pomocy jednego kabla UTP/FTP. Przydają się wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest zastosowanie dodatkowego przewodu lub switcha. Współpracują z różnymi rodzajami kabli – typu linka, drut, ekranowanymi i nieekranowanymi – ze złączami RJ-45. Są w pełni pasywne dla sieci, dzięki czemu nie wpływają w negatywny sposób na prędkość przesyłania danych. Warto mieć jednak na uwadze, że rozdzielacz RJ-45 nie może działać jako urządzenie samodzielne. Aby rozdzielić porty, należy zastosować dwa egzemplarze: jeden po stronie gniazda abonenckiego, a drugi po stronie panelu krosowego w głównym punkcie dystrybucyjnym.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password