Pigtail LC/PC wielomodowy OM4 LSOH easy strip 2m

Pigtail LC/PC wielomodowy OM4 LSOH easy strip 2m

Pigtaile
Odnośnik:
F14-0300-2
18 Przedmioty

Pigtaile  przeznaczone są do wykonywania zakończeń kabli światłowodowych zarówno w instalacjach budynkowych i międzybudynkowych.

Cecha

Właściwość

Obudowa

Plastikowa

Ferrula

Ceramiczna

Insertion Loss

<0,5dB (Low loss <0,15dB)

Temperatura

Składowania: od -40°C do +80°C

Pracy: od -20°C do +70°C

14,27 zł
Brutto

Pigtail LC/PC wielomodowy OM4 LSOH easy strip 2m

Pigtaile
Odnośnik:
F14-0300-2
18 Przedmioty

Pigtaile  przeznaczone są do wykonywania zakończeń kabli światłowodowych zarówno w instalacjach budynkowych i międzybudynkowych.

Cecha

Właściwość

Obudowa

Plastikowa

Ferrula

Ceramiczna

Insertion Loss

<0,5dB (Low loss <0,15dB)

Temperatura

Składowania: od -40°C do +80°C

Pracy: od -20°C do +70°C

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password